ÖVRIGT / Diverse / Skyltdocka 12376153
nr 1237 6153
Skyltdocka
med uniform, 1940-/50-tal. Höjd: 182
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:21:15
700 kr
2.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)